MKE’den araç satışı

MKE’den araç satışı
Share on Facebook2Tweet about this on Twitter0

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Hurda İşletmesi Müdürlüğü, muhtelif cins ve miktarda araçları satmak üzere ihale açtı Teknik özellikleri ve durumu itibarıyla ihtiyaç fazlası olan muhtelif araçlar (landrover, otomobil ve minibüs) kapalı zarfla teklif alınarak satılacak.

YURTDIŞINA SATILAMAYACAK

İhale, 19 Ocak 2011 tarihinde saat 14.00’te Ankara merkezde gerçekleştirilecek. Satışa katılmak isteyenler şartnameyi, Ankara MKE Hurda İşletmesi Pazarlama ve Satış Müdürlüğü, İstanbul Bölge Müdürlüğü ile Kırıkkale, Aliağa/İzmir ve Seymen/İzmit MKE Hurda Müdürlüklerinden temin edebilecekler. Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları, ihale günü saat 14.00’e kadar Ankara MKE Hurda İşletmesi Pazarlama ve Satış Müdürlüğüne verilecek.

Bu arada, satışa çıkarılan araçlar trafiğe tescil edilebilecek. Askeri boya rengi (haki) ile trafiğe çıkarılamayacak ve bir başka renk ile değiştirilecek. Yurtdışına satılamayacak olan araçlar bir ay içerisinde trafiğe tescil ettirilecek.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin » 1 okuyucu yorumu

  1. bende bırtane satın almak ıstıyorum nerde alabılırım fıyatlarınekadarıdır uygun bırfıyatta bulursam almayıdusunuyorum 05373348755

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.