SGK Müdürleri bir arada

SGK Müdürleri bir arada
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Sosyal Güvenlik Kurumu Bölgesel Koordinasyon İl Müdürleri Toplantısı Penez Termal Otel’de gerçekleştirildi.

YENİ UYGULAMALAR
Ankara SGK İL Müdürü Ali Pekten, Ankara SGK İl Müdür Yardımcıları Hüseyin Aktı, Ahmet Gümüş, Ankara Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Gürsel Akçay, Ankara Sıhhiye Sağlık Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Bayram Genç, Ankara Ulucanlar Sağlık Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Cemil Kılıç, Çorum SGK İl Müdürü Ayhan Yürüyen, Aksaray SGK Müdürü İl Kaşif Kılıç, Kastamonu SGK İl Müdürü Aydoğan Ergün, Kırıkkale SGK İl Müdürü Reşit Coşkun, Karabük SGK İl Müdürü Mehmet Öztekin, Bolu SGK İl Müdürü Davut Eker, Bartın SGK İl Müdürü İsmail Köseoğlu ve Çankırı SGK İl Müdürü Kadir Uzun’un katıldığı toplantıda İl Müdürlüklerinin işleyişi ile ilgili yeni uygulamalar hakkında istişarede bulunuldu.

VATANDAŞLARA DAHA İYİ HİZMET
Vatandaşlara daha iyi nasıl hizmet sunulabileceğinin de görüşüldüğü toplantıda yeni kurulacak olan müdürlüklerin konsepti ile ilgili de görüşler belirtildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan SGK İl Müdürü Ayhan Yürüyen, Çorum’da sigortalılık bilincinin çok yüksek olduğunu anlatarak Çorum’daki 48 bin sigortalıdan 21 bininin teşvikten yararlanarak sigortalı yapılar olduğunu ifade etti. Yürüyen, konuşmasında Çorum’u da tanıttı

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.