Güreşin efsane isimleri

Güreşin efsane isimleri
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Mustafa Dağıstanlı ve İsmet Atlı Türk güreşinin önemli isimleri, 1956 ve 60 yıllarında üst üste olimpiyat şampiyonu olan Mustafa Dağıstanlı olimpiyat tarihinde “Yenilmez sporcu” olarak namı duyulan isimler Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Murat BÖLÜK’ ün Gölbaşı Sahil Aile Çay Bahçesinde konuğu oldular.
Hoş bir ortamda gerçekleşen sohbette Mustafa Dağıstanlı kendine has en iyi güreş tekniklerini anlatırken, Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Murat Bölük, Uluslar arası şampiyonalarda hiç yenilgi almayan bir güreşçi olduğuna değinerek, gençlerimizin spor alanında sizler gibi değerli sporcuları örnek almaları gerektiğini söyledi.
Dünya Olimpiyatlarında Güreşe Milli damgasını vuran Mustafa Dağıstanlı ve İsmet Atlı ile birlikte olmaktan çok memnun olduğunu belirten Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Murat Bölük, Dünyaca ünlü Milli güreşçilerimizi ilçemizde ağırlamak bizim için onurdur. Kendilerinin engin tecrübelerinden yararlanmak isteriz” dedi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.