Elektrik kesintisi

Elektrik kesintisi
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Tüm Kırıkkale elektrik şebekelerinde yapılmakta olan bakım onarım çalışmaları ve 4. Bölge Müdürlüğü yol yapım çalışmaları sebebiyle elektrik kesintisi yapılacak.

KESİNTİ NERELERDE YAPILACAK?
Elektrik kesintisi yapılacak yerler: Merkez Çalılıöz Mahallesi, Otogar, Polisevi, YİBO, Jandarma lojmanları, Polis Okulu, Yıldırımlar Benzinlik, Çankırı Blokları Civarları, Bahşılı İlçesi, Katırçukuru Mevkii, Bahşılı TOKİ evleri ve Doktorlar Sitesi ve Aşağıyazı civarları ile GROFEN Fabrikası ve civarları, Merkez Karacalı ve Ulaş Köyleri, Kimeski Mahallesi, Kale Un fabrikası, Yuva Selimözer Mahallesi, Gazi Endüstri  Meslek Lisesi, Gayrettepe ve Yeniyuva Camii civarları, Mehmet Ali Eren İlk Okulu ve Anadolu Lisesi civarları, Etiler Mahallesi, Kaletepe Mahallesi, Eyüp Sultan Camii ve Açıkpazar civarları, Karacalı caddesi ve çevresi, Ulu Camii ve Dörtyol camii civarları, Bahçelievler Mahallesi, Ahılı Caddesi, Tren Geçiti civarı, Vatan Caddesi 5 nolu Sağlık ocağı civarları, Keskin ilçesi Kaçak, kavurgalı, Ceritmüminli, Üçevler, Köşker, Barakobası, Göçbeyli, Büyük Ceceli, Ömerin Mahallesi, Takazlı, Çamurabatmz, Ükuyu, Polatyurdu, Kilik, Beşle, Kayalak, Hacıömer, Yoncalı,
Ceritobası, Haydarağa, Yenialibudak, Kasımağa, efendi Köyleri ve bu tüm köyler civarı, Yahşihan ilçesi Kalecik Yolu Çevresi, Saygın Kum Ocağı ve Kütüklü Mezrası, Mahmutlar Şahlısı ile Keçili ve Kızıldere Köyleri, Makimsan Fabrikası, Yahşihan İlçesi, Organize Sanayi Bölgesi İzzet Sönmez’in Fabrikası, Elmacıoğlu Elarabası Fabrikası, Aysun Geridönüşüm Hurda Fabrikası, Kamberoğlu Paketleme Fabrikası, Yahşihan İlçesi Küçük Sanayi Sitesinin Güney-Batı Bölgesi civarlarında elektrik kesintisi yapılacaktır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.