El İşi Pazarı

El İşi Pazarı
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

ELVANKENT EL İŞİ
PAZARI AÇILIYOR

Etimesgut Belediyesi, hanımların yaptıkları el işlerini sergileyip satabilecekleri el işi pazarı açılması için çalışma başlattı. Hazırlanan proje kapsamında Elvankent Pazar yerinde her Cuma el işi takı ve hediyelik eşyalardan oluşan ‘El İşi Pazarı’ kurulacak. Pazarda ev hanımları el emeği göz nuru el işlerini sergileyecekler ve müşterilerin beğenisine sunacaklar.

EL EMEĞİ GÖZ NURU
Ürünleri satan hanımlar, böylece emeklerinin karşılığını alma imkanı bulacaklar. El işlerine meraklı müşteriler, birbirinden güzel ürünleri hem gezecekler hem de istediklerini alabilecekler. Kurulacak pazarda ürünlerini satmak isteyen hanımların Etimesgut Belediyesi ikinci katında hizmet veren Zabıta Müdürlüğü’ne başvurmaları gerekiyor.

BÜYÜK KOLAYLIK
Etimesgut’ta birçok ev hanımının aile bütçesine katkı sağlamak için kendi imkanlarıyla takı ve hediyelik eşya yaparak sattığını belirten yetkililer, amaçlarını “Takı ve hediyelik eşya yapan hanımlarımızla, bu ürünlere meraklı olan vatandaşlarımızı daha güzel bir ortamda buluşturmayı hedefliyoruz” sözleriyle özetlediler.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.