Kırıkkale’ 1718 eğitim çalışanı Türk Eğitim-Sen’de

Kırıkkale’ 1718 eğitim çalışanı Türk Eğitim-Sen’de
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Mayıs 2010 Tevkifat listelerine göre düzenlenen yetki çalışması sona erdi. Kırıkkale’de eğitim-öğretim iş kolunda yetkili sendika Türk Eğitim-Sen oldu.

EĞİTİM-ÖĞRETİM
Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı A.Yücel Karabacak yaptığı açıklamada “Yıllardır büyük bir özveriyle üyelerimizin menfaatleri için çalışmaktayız. 2010 yılında da ortaya koyduğumuz çizgide ilerlemeye devam ettik. Türk Eğitim-Sen olarak tek kriterimiz eğitim-öğretim kolunda çalışan bütün arkadaşlarımızın başta ekonomik ve mesleki olmak üzere sosyal, demokratik haklarını korumak ve iyileştirmek olmuştur.Bütün adımlarımızı üyelerimizin menfaatleri için attık  ve bu hak mücadelesinde bizlere yapılan zulme,baskıya,yalan sözlere asılsız vaatlere rağmen kaliteli sendikacılık anlayışımızla ilkeli ve kararlı tutumuzdan vazgeçmedik”

BÜYÜK BİR SEVDANIN ADI
“Yetki mücadelesinde Kırıkkale’de yaptığımız çalışmalar sonucunda diğer sendikalarla aramızdaki sayısal fark eğitim çalışanlarının bize gösterdiği teveccühün göstergesi olmuştur. Diğer sendikaların toplam üye sayısından daha fazla üye sayısına sahip olmamız yetkili ve etkili sendikacılığımızı tescil etmiştir. Bunun sebebi ise Türk Eğitim-Sen’in samimiyetidir. Türk Eğitim-Sen in varlık sebebinin üyelerin olduğunu unutmayışıdır ve asla unutmayacaktır. Büyük Bir Sevdanın adıdır Türk Eğitim-Sen uğruna büyük cefaların çekildiği büyük kazalar yaşadığı Büyük bir mücadelenin adıdır Türk Eğitim-Sen bu mücadeleyi destekleyen hakkın emeğin ve adaletin yanında olan bizleri başarıya kaliteye ulaştıran fedakar temsilcilerimize ilkeli kararlı duruşuyla Türk Eğitim-Sen diyen 1718 üyemize Şube Yönetimi adına yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.