Kırıkkale’yi seviyorsanız bir kez daha düşünün

Kırıkkale’yi seviyorsanız bir kez daha düşünün
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Yaklaşık 2 bucuk ay önce, eski Kırıkkale Belediye Başkanı Mustafa Pekdoğan, Kırıkkale şehir merkezindeki hastanelerin yıkılması çalışmalarının üzerine bir basın toplantısı yapıp, Yüksek İhtisas Hastanesi otoparkına 9 katlı ek hastane binası yapılmasının doğru bir karar olmadığını dile getirip, yapılamaması için dava açtığını açıklamıştı. Ardından geçtiğimiz günlerde Kırıkkale basınına yansıyan haberlerde Pekdoğan’ın davadan red cevabı aldığı kaydedilmişti.

DAHA DA BÜYÜYECEĞİM

Bunun üzerine Pekdoğan, yanlış anlaşıldığını ifade ederek kendi bürosun da bir basın toplantısı yaptı. Pekdoğan, hastanelerin şehir merkezinden uzaklaştırılmaması üzere açtığı davayı kaybetmediğini ve 2’ye bir reddedildiğini söyledi. Pekdoğan, davanın Yahşihan İlçe sınırları içerisinde ikamet etmediği gerekçesi ile reddedildiğini vurguladı. Geçmişte siyaset yapamadığını da belirten Pekdoğan, “Bu sefer daha büyük adam olacağım. Mevcut düzenden daha büyüğüm ve daha da büyüyeceğim” diye konuştu.

YAHŞİHANLI BİRİ YENİ BİR DAVA AÇTI

Eski Kırıkkale Belediye Başkanı Mustafa Pekdoğan, yaptığı basın toplantısında yanlış aksedildiğini ifade etti.  Pekdoğan, “Bildiğiniz gibi Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastane İnşaatı üniversite kampus alanı İçinde 2009 yılında başladı. Yani Yahşihan sınırlarında yapılacak ve hizmete girecek. Fakülte yaklaşık 12 yıldır kullandığı şehir merkezinden taşınacak. Tıp Fakültesini Şehir Merkezinde tutmamız veya yer göstermemiz gerekirken, sağ olsunlar Üniversite Hastanemizi de şehir merkezinden kaçırdılar. Vekilliğinin son döneminde hangi amaca hizmet edildiği belli olan kişiye sesleniyorum! Yine memuruna ve işçisine maaş ödemekten aciz halde olup daha da işçi çıkartacak ve en yakın zamanda milletvekili adayı olup milletten alacağı dersle başkanlığı ve şehri terk edecek kişiye sesleniyorum. Kırıkkale’yi seviyorsanız bir kez daha düşünün ve yanlışta ısrar etmeyin” dedi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin » 8 okuyucu yorumu.

  1. bunlar seçim yadırımı, pekdoğan kendı işine baksın . oof oof kırıkaleye gelen parayla bır kırıkkale daha olurdu onun zamanında.boş verın arkadaşlar bunlar secım yadırımı.

  2. söylediklerine gerçekten kendinde inanıyormusun,
    sayın pekdoğan yoksa laf olsun diyemi söylüyorsun

  3. Sayın Pekdoğan Kırıkkale halkını hala koruyup onlar için bu kötü düzenin içinde hala bişeyler yapmaya çalışıyorsun; Vatandaş olarak sana teşekkür ediyorum..

  4. dunyanın parasını gomdugun adınıda verdıgın parkının selalesı kac defa calıstıda sen mılletten hesap sorar duruma geldın sen once kendı yolsuzluklarını acıkla mılletı ınandır sonra sehır sevdalılıgına soyun ancak kendını kandırırsın benı benım gıbılerı degıl….hepınız aynısınız.ama ahırette verırsınız hesabını mutlak

  5. Adam doğru söylüyor hastanemiz bağıra bağıra gidiyor.yazıklar olsun sana akp…

  6. 8 yıldır iktidar partisi belediye baş kırıkkaleye ne verdi zavalı insanlar hale osman durmuş ve m.pekdoganı eleştiriyor yapacakişleriyok kırıkkaleye ne yapıldıysa mhp sayesinde osmandurmuş pekdogan sayesinde yabunlar neyaptı hiçççç

  7. sayın pekdoğan doğru bi konuşam yapmış ama bunu desteklemiyen arkadaşlar neden desteklmeiyor anlamıyorum tamam zamanında yapılan bi yanlışlıklar var ama konuştuğu konuda doğru bişi hastanelri şehir dışına taşıyolar vatandaşımız sağlk hizmetinden bu kadar uzakmı kalsın.

  8. konuştuğu konu doğru olabilir ancak kendisi yanlış tamamen seçim konuşmaları bunlar inş kazanamaz ki hiç kimse geçmişi unutmuş değil zaten o yüzden boşa kürek sallıyo pekdoğan

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.