Simetri Turizm’den büyük atak

Simetri Turizm’den büyük atak
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Simetri Turizm 3. Umre kafilesini kutsal topraklara uğurladı. Kırıkkale’de 3 yıldır faaliyet gösteren  Simetri Turizm, kutsal topraklarda firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Fazlı Yazan rehberliğinde misafirlerini en güzel  şekilde ağırlıyor. 21 kişilik umre kafilesinin tamamı  Mekke ve Medine’de  4 yıldızlı otellerde konaklıyor.

 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERİ TERCİH ETTİK

Özellikle umre ziyaretleriyle ilgili açıklama yapan simetr turizm hac ve umre yetkilisi Yusuf Anaç tüm umre ziyaretlerinde özellikle 4 ve 5 yıldızlı otelleri tercih ettiklerini, önceliklerinin umre ziyaretinde bulunan tüm konuklarını rahat ettirmek olduğunu vurguladı. Mayıs-Haziran aylarında umre kayıtlarının devam ettiğini belirten Anaç, “Lüks  otellerde, uygun fiyatlarla ve  kredi kartına 6 taksit imkanıyla umre ziyareti için misafirlerimize çok özel fırsatlar sunuyor.

Hacla ilgili tüm hazırlıklarını tamamlandı. Normal ve müstakil tipte konaklama yapacak hacı adaylarının otellerinin tutulduğunu ve tüm çalışmalarının hızla devam ediyor.

 PROFESYONEL EKİP HİZMETİ

Anaç, “3 yıldır Türkiye’den ve Dünya’dan ilk kafileye hacı adaylarımızıda dahil ettik bu senede planlarımız bu yönde olup yaklaşık 50 gün kutsal topraklarda kalan hacı adaylarına hizmet vereceğiz. 3 yıldır her otelde sağlık hizmetleri adına ambulansımız 24 saat hizmet verirken bu sene her otelde sağlık ekibi oluşturma çalışmalarımız tamamlandı.

Hacı adaylarımızın hac zamanı daha az yorulmalarını sağlamak amacıyla Müzdelifedeki yerimizi ve konaklama yapılacak otellerimizi şeytan taşlamaya en yakın yer olarak belirledik. Bu senede planlarımız bu yöndedir. 3 yıldır profesyonel ekibiyle hizmet veren firmamız bu yılda daha güzel şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Özellikle hac öncesi verilecek seminerler ve düzenlenecek bilgilendirme toplantılarıyla hacılarımızın makbul ve bilinçli bir şekilde vazifelerini tamamlamaları ana hedefimizdir” dedi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.