Emniyet Müdürümüz Kartal

Emniyet Müdürümüz Kartal
Share on Facebook1Tweet about this on Twitter0

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylanan ve bazı emniyet müdürlerinin görev yerlerinin değişmesini öngören ”Emniyet Müdürleri Kararnamesi” Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kararnameye göre, Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü’ne, Niğde Emniyet Müdürü Kadri Kartal, getirildi.

KARTAL KİMDİR?

Kartal, 03.03.1961 yılında Mersin’de doğdu. 1979 yılında Polis Koleji ve 1983 yılında Polis Akademisini bitirerek Komiser Yardımcısı rütbesi ile Emniyet Teşkilatında göreve başladı. Sırayla değişik rütbelerde Edirne, Erzincan, Denizli, İzmir, Merkez Emniyet Müdürlüğü kadrolarında görev yaptı. Son olarak Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığında Baş Müfettiş olarak görev yaparken 13 Aralık 2007 tarihli kararname ile Niğde’ye atanmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.