Doğalgaz satış yerleri arttı

Doğalgaz satış yerleri arttı
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Başkent Doğalgaz Genel Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre, gaz satış noktaları sayısı giderek artıyor. Son olarak Eryaman’da bulunan Optimum Alışveriş Merkezi’nde Başkentgaz Abone Merkezi hizmete girdi.

Merkezde hem doğalgaz satışı yapılıyor hem de abonelik işlemleri gerçekleştiriliyor. Abone Merkezi, her gün saat 10.00-20.00 arasında hizmet verecek.

Optimum Abone Merkezi, Kurban Bayramı’nda birinci gün 14.00-20.00, diğer günler 10.00-20.00 saatleri arasında açık olacak.

Yeni abone merkezi, özellikle Sincan, Eryaman, Etimesgut ve Batıkent’te oturan vatandaşlar için kolaylık sağlayacak. Merkezin 20.00’ye kadar açık olması da bankaların kapanış saatinden sonra doğalgaz almak isteyen aboneler için önemli bir avantaj oluşturuyor.

Optimum AVM’nin yanısıra Başkentgaz’ın 12 Abone Merkezi’nde gaz satış ve abonelik işlemleri yapılıyor.

PTT Genel Müdürlüğü ile Başkentgaz Genel Müdürlüğü arasında geçen Nisan ayında imzalanan protokol uyarınca da Ankara;da bulunan 212 PTT şubesinden doğalgaz satışı gerçekleştiriliyor. PTT Genel Müdürlüğü, yıl sonuna kadar değişik semtlerde 7 şube daha açmayı planlıyor.

Ayrıca ING Bank, Vakıf Bank, Ziraat Bankası, Türkiye Finans Katılım ve TEB’de ”online elektronik gaz satışı” yapılıyor.

ING Bank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi, Denizbank, Halkbank, Akbank, Finansbank, HSBC, Garanti Bankası, TEB ve Türkiye Finans Katılım Bankası’nda da ”mekanik sayaç fatura tahsilatı” gerçekleştiriliyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.