Özdemir Ankara Emniyet Müdürü Oldu

Özdemir Ankara Emniyet Müdürü Oldu
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından dün gece onaylanan emniyet müdürleri kararnamesi ile 6,5 yıldır Kayseri Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Orhan Özdemir, daha önce emniyet müdür yardımcılığı yaptığı Ankara Emniyet Müdürlüğü görevine getirildi. Kayseri Emniyet Müdürlüğü görevine ise, Adana Emniyet Müdürü Arif Akkale getirildi.

Ankara Emniyet Müdürü olan Orhan Özdemir, Kayseri’de en uzun süre görev yapan emniyet müdürleri arasında yer aldı. 10 Aralık 2003 tarihinde Kayseri’de göreve başlayan Orhan Özdemir, ABD ve İngiltere meslekle ilgili çeşitli branşlarda eğitim aldı. Kayseri’de suçla mücadelede ve şehir trafiği ile ilgili aldı kararlar ve yaptığı uygulamalarla dikkat çekmişti. Orhan Özdemir’in atanmasıyla boşalan görevine ise Adana Emniyet Müdürü Arif Akkale getirildi. Daha önce farklı şehirlerde birçok görevlerde bulunan Akkale, Adana’dan sonra ikinci kez büyükşehir statüsündeki Kayseri’de Emniyet Müdürlüğü görevi yapacak.

ORHAN ÖZDEMİR

Ankara Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Orhan Özdemir, 1957 Yılında Çankırı ili Yapraklı ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladı. 1975 yılında Polis Koleji, 1978 yılında Polis Akademisi’nden mezun olarak Eskişehir ilinde göreve başladı. Sırasıyla Akşehir, Malatya, Elazığ ve Ankara Emniyet Müdürlüklerinde görev yaptı. 1997-2001 yılları arası Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. 2001 yılında 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etti. 2001-2002 yılları arasında Emniyet Genel Müdürlüğü kadrosunda Polis Başmüfettişi olarak görev yaptı. 10 Aralık 2003 tarihli İl Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Kayseri İl Emniyet Müdürü olarak atanan Orhan Özdemir, orta derecede İngilizce bilmekte olup, evli ve üç çocuk babasıdır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin » 7 okuyucu yorumu.

  1. ulusa indim her sokağı bir polise zimmetleniş polisimizi böyle görev başında görmek beni çok mutlu ve huzurlu etti yeni müdürün ellerinden saygıyla ellerinden öperlm

  2. polis aday adayı olarak müdürümüzü tebrik ediyorum kızılayda her cadde çevik kuvvet asayiş ve trafik polisiyle donatılmiş gerçekten görevini yapıyor ayrıca dolmuşlara ayakta yolcu alımını yasaklamasını ve taksilere sıkı denetim yapmasını kutluyorum teşekkürler amirim

  3. sayın müdürm gerçekten bi milli sporcu olarak gördğüm kadaryla çalışmalarıznız çok hoş gerçekn en azından teşkilatın içindeki dengesz polislerden ve görevi kötüye kulanalardan birlerinin hesap sorması lazım türk polisni çakıkı gibi görmek istiyoz düzenli disiplinli boyu kilosu orantılı güler yüzlü ve görevini yapan polis görmek istyoz bide sizden isteğimiz şu eğlence merkezlerine takılıda mesleği kötü kulanan polislere el atarsanız daha çok menmun olurz çalışmalraınızdan gerçektemn ben şahsi görüşüm çok menunum başarılarınızn devamını dilerim

  4. ANKARAMIZA HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH BAŞARILI İŞLERE İMZA ATAR… HER TARAFIMIZ POLİS OLDU HER CADDEDE POLİS DEVRİYE GEZİYOR BEN BU ZAMANA KADAR ANKARADA BUKADAR POLİS OLDUĞUNU BİLMİYORDUM ŞİMDİDEN KUTLUYORUM BAŞARILAR….

  5. Sayın Müdürüm;Yeni görevinizde başarılar diler ,yeni yılın şahsınıza ve Türk İslam alemine hayırlara vesile olmasını diler saygılar sunarım.

  6. Sayın müdürüm;yaptıgınız herşey çok güzel ama bazı karakollarda kendilerini dokunulmaz sanan arkadaşlar var.10-15 senedir o karakolların kahırlarını çekmişler onlar olmazsa işler olmazmış.O karakollara hayatlarını vermişler bu gibi düşünen arkadaşlar çok birde bu konuya el atarsanız çok sevinirim.Saygılar sunuyurum.

  7. hoş geldiniz inşallah hayırlı olur ancak benim maruzatım var mamakta oturmaktayım yeni binalaşmakta oldugu icin bazı kotu niyetli mutahitler binaları yapmadan yarım bırakıp gitmekteler buraları bazı insanların suc yuvası haline getiriyorlar evden dışarı cıkamıyoruz resmen camdan bakamaz hale geldik allahışkına yardım edin insanlar buralardan muzdarıp ve perişan cocuklarımızı dışarı cıkartmaya korkuyoruz inşallah birşekilde size bu yazı ulaşır ve cevap gelirse adreside bildiririm allahışkına diyorum perişanız ununuzu duydum saygılarımla

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.