Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi birinci

Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi birinci
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi, Anadolu Ticaret Meslek Lisesi ve Anadolu İletişim Meslek Lisesi Ankara’da bulunan tüm meslek liselerini geride bırakarak Ses TV’nin düzenlediği bilgi yarışmasında birinci oldu.
Milli Eğitim Bakanlığı ve Ses TV’nin işbirliğiyle yapılan “Meslekler yarışıyor” isimli programın finalinde Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi öğrencileri tüm soruları doğru cevaplayarak rakiplerini 60 puanlık farkla geçti. Yarışmanın ödül törenine Milli Eğitim Bakanlığı Ticaret ve Turizm Öğretim Genel Müdürü Murat Bey Balta, Genel Müdürü Yardımcısı Cevdet Öksüz, Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan, Keçiören Kaymakamı Mustafa Güler, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Yurtoğlu ve şampiyonluğa ulaşan Aydınlıkevler Ticaret Meslek, Anadolu Ticaret Meslek ve Anadolu İletişim Meslek Lisesi Müdürü Çetin Erturan ile çok sayıda öğrenci ve veli katıldı.
Yarışmada Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi’ni Alp Kağan Kilci, Melis Dinçol, Merve Bük ve Buket Sarıkaya temsil etti. Yarışmada dereceye giren okul ve öğrencilere çeşitli ödüller ve sertifika verildi. Okul Müdürü Çetin Erturan meslek liselerinin akademik performansını ortaya koyması için fırsat tanıyan bu programın yapımcılarına teşekkür ederek Ses TV genel yayın yönetmeni Bedrettin Habiboğlu’na okul adına bir plaket verdi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin » 2 okuyucu yorumu.

  1. OKULUM İLE GURUR DUYUYORUM……..

  2. YAAŞŞŞŞŞŞŞŞAAAAAAAAAAAAAA AYDINLIKEVLER TİCARET MSL LİSESİ……..

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.