Ev hanımlarından kermes

Ev hanımlarından kermes
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Niyaziye Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Çankırı Belediyesi fuaye salonunda bir kermes düzenledi. 1996 yılından beri faaliyet gösteren Vakıf üyelerinin düzenlediği kermesin açılışını Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç gerçekleştirdi.
Açılış sırasında kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı İrfan Dinç şunları söyledi. “Bu tip kermeslerde ev hanımlarımızın ne kadar yetenekli ve becerikli olduklarını, üretken olduklarını görünce çok mutlu oluyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi. Başkan Dinç, makamdaki misafirleri için tatlı alarak kermese katkıda bulundu. Yüze yakın ev hanımının evlerinde yapmış olduğu yöresel yemeklerin satışa sunulduğu, iğne oyası ve kurdela nakışı gibi elsanatı ürünlerinde sergilendiği kermese vatandaşların yoğun ilgi gösterdi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin » 1 okuyucu yorumu

  1. kırşehirde kimya bölümü okuyorum niyaziye vakfı ile baglantım olmuş olup vakfınızdan maddi durum yetersizliğinden kaynaklı burs talep etmekteyim

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.