Çankırılı Yarenler’den Yavaş ve Şahin’e destek

Çankırılı Yarenler’den Yavaş ve Şahin’e destek
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş ile Keçiören adayı Şükrü Şahin, Çankırılı Yarenler Grubu tarafından düzenlenen istişare toplantısında Keçiörenliler ile bir araya geldi.

Keçiören Halil İbrahim Sofrası’nda düzenlenen istişare toplantısına Keçiörenli Çankırılılar yoğun ilgi gösterdi. Çankırılı Yarenler Dayanışma Grubu tarafından tertiplenen toplantıda konuşan Abbas Demirbaş, toplum düzeninin birlik ve beraberlik ile sağlanacağını belirterek, Keçiören’de Şükrü Şahin’in kazanması, Çankırılıların kazanması anlamına geleceğini söyledi.

ŞAHİN: “KEÇİÖREN’İ SOKAK SOKAK DOLAŞTIK”
MHP Keçiören Belediye Başkan Adayı Şükrü Şahin, Keçiören’i sokak sokak, karış karış dolaştıklarını belirterek, artık son viraja geldiklerini söyledi. Şahin: “Türkiye’nin dört bir yanından gelip, ortak noktalarda buluşup, Hepimiz Keçiören’in köylüsü olmuşuz. Birbirimizden ayrı gayrımız yok. 30 Mart sabahı Keçiören Belediyesi önünde zaferimizi kutlayacağız. Biz yüreğimizi koyduk, şimdi sıra siz Çankırılı hemşerilerimizde… Gelin yüreğinizi bizimle birleştirin. Çıktığımız bu yolda Allah bizi size karşı mahcup etmesin.

YAVAŞ: “KUL HAKKI YİYENLERDEN HESAP SORACAĞIyavassssssssssM”
Toplantıda konuşan MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, on yılık belediye başkanlığı döneminde internette kendisiyle ilgili 500 haberin hiçbirinde aleyhimizde bir haber yoktur. Alnımız açık olarak Ankaralıların karşısına çıktık. Yiyor ama çalışıyor düşüncesi yerine, yemiyor ve çalışıyor düşüncesini insanlarımıza kazandıracağız” dedi. Altınok’un, “Kravatlı keneler” sözünü hatırlatan Yavaş, başkan olduğunda ilk işinin kul hakkını yiyen bu kravatlı kenelerden hesap sormak olacağını belirtti.
‘nı tamamen dolduran Çankırılılar ve partililer, salonda adım atılacak yer bırakmadı. Kalabalık yüzünden zaman zaman izdihamın yaşandığı toplantıyı çok sayıda davetli dışarıdan takip etmek zorunda kaldı.

KENAN ERGEN

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin » 2 okuyucu yorumu.

  1. EEE ZATEN SİZEDE BU YAKIŞIRR YARENLERRR

  2. Helal olsun Size YARENLER.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.