Gökçek ve Ak’tan Keçiören mitingi

Gökçek ve Ak’tan Keçiören mitingi
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

AK Parti Keçiören Belediye Başkan Adayı Mustafa Ak ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Bağlum ve Ufuktepe Mahalleleri’nde düzenledikleri mitinglerde vatandaşlara hitap etti.

Ufuktepe Pazar Meydanı’ndaki mitinge Gökçek ve Ak’ın yanı sıra, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Ferhat Erdoğan, Keçiören Belediye Başkan aday adayları Muhittin Güngör, Nihat Özçelik, Keçiören Kadın Kolları Başkanı Hatice Çakmak ile partililer katıldı.

AK, “ÜÇLÜ OLSUN, GÜÇLÜ OLSUN”
Ufuktepe Pazar Meydanı’nda seçim otobüsünün üzerinden Keçiörenli vatandaşlara hitap eden Başkan Adayı Ak, bundan sonraki yatırımları Kuzey Bölgesi projesi kapsamında Ufuktepe, Bağlum ve Ovacık’ a taşıyacaklarını belirterek, “Bölgeler arası gelişmişlik farkını ortadan kaldıracağız. Öncelikle alt yapı sorunlarını çözeceğiz. Dünya’nın gözünün üzerimizde olduğu bu günlerde, önümüzdeki seçim sonuçları Türkiye’nin konumunu belirleyecektir. Biz üçlü olsun güçlü olsun istiyoruz. En öncelikli problemleriniz arasında ulaşım sıkıntısının olduğunu biliyoruz ve bu problemi en kısa zamanda çözeceğiz. Bunun için sandıktan güçlü çıkmamız gerekiyor” diye konuştu.

GÖKÇEK, “KEÇİÖREN BENİM İLK GÖZAĞRIM”
AK Parti Keçiören Belediye Başkan Adayı Mustafa Ak için destek isteyen Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Keçiören’in ilk göz ağrı olmasından dolayı farklı bir öneme sahip olduğunu belirterek, Keçiören’de yaptığı hizmetlerden bahsetti. Gökçek, “Ufuktepe’nin girişindeki atıl stada dev bir aile yaşam merkezi kuracağız. Daha önce Keçiören Belediye Başkanı ile aramızdaki ihtilaftan dolayı, Keçiören Belediyesi arazisinde olduğu için bu düşüncemizi gerçekleştiremedik. İnşallah Mustafa Ak kardeşimle el ele birlikte tüm bu hizmetleri sunacağız. Yeni dönemde hizmetler sadece Kalaba Meydanı’nda toplanmayacak, bütün bölgelerimize eşit dağıtacağız” dedi. Konuşmasında sık sık Karayalçın’ı eleştiren Gökçek, MHP’lilerden de oy istedi.

KENAN ERGEN

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.