Warning: apc_store() [function.apc-store]: Potential cache slam averted for key 'w3tc_key_www.ilgazetesi.com.tr_0_object_34005943fbfb43f65cabcf1415c4024f_0' in /home/ilgazet2/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/Cache/Apc.php on line 55
Boğiziçi’nde Akgül coşkusu | İL GAZETESİ

Boğiziçi’nde Akgül coşkusu

Boğiziçi’nde Akgül coşkusu
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Mesut Akgül Boğaziçi Mahallesi’nde bulunan seçim koordinasyon merkezinde, vatandaşlarla buluştu. Akgül’e, AK Parti Ankara Milletvekili Mehmet Zekai Özcan da eşlik etti. Akgül, birlik beraberlik içerisinde, kardeşlik içerisinde bir seçim geçireceklerine inançlarının tam olduğunu söyledi.

AKGÜL, VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Mesut Akgül, Boğaziçi Mahallesi sakinleriye bir araya geldi. Seçim koordinasyon merkezindeki toplantıya AK Parti Ankara Milletvekili Mehmet Zekai Özcan, Mamak İlçe Başkan Yardımcısı Ramazan Gül, 3. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Dilaver Akbayır da katıldı.

HUZUR İÇİNDE BİR SEÇİM
Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Akgül, 30 Mart sabahı acil eylem planı çerçevesinde sorunlara çözüm getireceklerini kaydetti. Birlik-beraberlik içerisinde, kardeşlik içerisinde bir seçim geçireceklerine inançlarının tam olduğunu söyleyen Akgül, “Biz hiçbir zaman taraf olmadık. Her zaman kardeşlik duygusu ile hareket ediyoruz. Kavganın hiç kimseye faydası dokunmaz. Çok çalışmamız lazım. Belediye başkan adayı olarak siyasete girerken, hiçbir zaman ben ibaresini kullanmadım. Bunu yönetimde de gerçekleştireceğiz. Bizim Mamak’ta yapamayacağımız iş olamaz. İktidarımızla birlikte el ele gecekondusu çöplüğü ile anılan Mamak değil, dev projelerle anılan Mamak’ı hayata geçirmek için birlik sağlayacağız. Mamak’a kent kimliği kazandıracağız. Mamaklılar bizim kardeşimizdir. Ayrım yapmadan hizmet götürmek zorundayız. İnsanın insan olduğu için hizmet edilmesine gerektiğine inanıyorum” dedi.

AKGÜL’E İNANCIMIZ TAM
AK Parti Ankara Milletvekili Mehmet Zekai Özcan da AK Partili Belediyeler insan odaklı hizmet üretiyor. Ben Mesut Akgül’ün aday olmasından çok mutlu oldum. Belediye meclis üye listesini çok iyi oluşturmuşlar. Mamak’a hizmet edecek kişileri seçmişler. Kendisine güveniyoruz. Mamak’ı daha da ileriye taşıyacağına inancımız tam” diye konuştu.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.