“Hizmete hazırız”

“Hizmete hazırız”
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Seçim çalışmalarını hızla devam ettiren Demokrat Parti Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Mahir Yılmaz, 3 seçim bürosunun daha açılışını yaptı. Geniş katılımla moral bulan Yılmaz, bölgecilik ve talanın olmadığı bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini belirtti. Yılmaz’ın sözü sık sık “Başkan Mahir, Mahir gelecek, dertler bitecek” sloganlarıyla kesildi.

DÜRÜST, LİYAKATLİ,
ÇALIŞKAN KADROLAR

İlk olarak Çalılıöz Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Öztürk Apartmanı’ndaki seçim bürosunun açılısına katılan Mahir Yılmaz, davul zurna ile karşılandı. Mahalle halkının büyük destek verdiği Yılmaz, açılış öncesinde kalabalığa hitap etti. Yılmaz “Sizde bu yürek, azim ve gayret oldukça bizlerin sırtı yere gelmez. Bu seçimi alnımızın akıyla kazanırız. Bizde dürüst, liyakatli, çalışkan kadrolar var. Ekibimiz hazır. Hizmet etmek için hazırız” şeklinde konuştu.

EŞE DOSTA DEĞİL
HALKA HİZMET

Bölgeciliğin ve talanın olmadığı bir belediyecilik anlayışıyla hizmet edeceklerini vurgulayan Yılmaz “Bizler koltuk sevdalısı değil, hizmet sevdalısı ekibiz. Halktan yanayız. Halkın istekleri başımızın tacıdır. Belediye imkanlarını eşe dosta değil, halka vereceğiz. Herkese kapımız ve gönlümüz açık olacak. İşçinin alnının teri kurumadan hakkı verilecek. Esnaf hak ettiği parasını alacak. Halkımız musluktan akan suyu içecek. Çamurlu yer kalmayacak. Huzurlu bir Kırıkkale için destek istiyorum” ifadelerini kumahir21llandı.

5 DAKİKADA 2 AÇILIŞ
Daha sonra yine Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan ikinci seçim bürosuna geçen Mahir Yılmaz ve partilileri yine coşkulu bir kalabalık karşıladı. Merdan Apartmanı’ndaki seçim bürosunun açılışını da yapan Yılmaz “5 dakika içinde ikinci açılışı yapmanın sevincini yaşıyorum. Halk bize inanıyor. Bizler de onlara. Aydınlık günler çok yakın. 29 Mart’taki seçimde sandıktan Demokrat Parti çıkacak. Belediyede asıl hizmet dönemi başlayacak. Halkımız hak ettiği hizmeti alacak” dedi. Yılmaz, üçüncü seçim bürosunu ise Bağlarbaşı Mahallesi Setüstü Mevkiinde yaptı.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.