Sincan Ankara’nın cazibe merkezi olacak

Sincan Ankara’nın cazibe merkezi olacak
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Milliyetçi Hareket Partisi Sincan Belediye Başkan Adayı Dr. Yüce Atilla Demirci yaklaşan belediye seçimleri üzerine projeleri ve yapacakları çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Demirci Sincan’da uzun yıllardır doktor olarak hizmet verdiği için burada yaşayan yurdumuzun her yöresinden gelmiş insanların ekonomik ve kültürel sorunlarını bildiğini söylen Demirci “Sağlık sektörü bir hizmet sektörüdür, belediyecilikte bir hizmet sektörüdür. Ben bugüne kadar nasıl sağlık sektöründe hizmet verirken hiçbir ayrım yapmadan (din, dil, ırk, siyasi vs.) hizmet verdiysem belediye başkanlığımda da aynı şekilde hiçbir ayrım yapmadan hizmet vereceğim. Sincan’da yaşayan bütün herkesi önce Sincanlı olarak kabul ediyorum. Bütün Sincan’ı kucaklayacak bir kadroyla hizmet edeceğim” dedi.

Sincan’da yapacağı hizmetler hakkında bilgi veren Dr. Yüce Atilla Demirci “Hizmetler önce insanların istekleri doğrultusunda olacaktır. Her mahalleye sosyal içerikli mahalle konakları yapılacak. Bu konaklar ailelerin güvenli ve huzurlu bir şekilde rahatlıkla gelip oturacağı yerler olacaktır. Bankacılık hizmetlerinin verilebileceği yerler, belediye hizmet birimleri ve tahsilat merkezleri kurularak vatandaşlarımızın rahatlıkla hizmet almaları sağlanacaktır.

Etimesgut sınırından başlamak şartıyla Sincan merkezi ile Fatih Mahallesi arasında kalan aks düzenlenerek yeni kent merkezi haline dönüştürülerek cazibe merkezi haline getirilecek. Ayrıca Sazpınar bölgesine kadar Sincan sanayisinde çok önemli değişimler yaparak sanayicimize de rahatlatacak projeler hazırlatıp, çok yakın zamanda Sincanlıların karşısına çıkacağım.

O zaman görülecek ki MHP ve onun başkan adayı Dr. Yüce Atilla Demirci olarak Sincan ve Sincan Halkına verdiğimiz değeri sizler de göreceksiniz” diyen Demirci, daha sonra Sincan’a ve Sincanlıya yakışan, Sincan’ı cazibe merkezi haline getirerek Türkiye’ye ve dünyaya tanıtacağım. Hak sahibi olan vatandaşlarımızın haklarını koruyarak ciddi Kentsel Dönüşüm Projelerine imza atacağım. Sincan’ımıza yapacağımız hizmetlerin projelerini çok yakında tüm hemşerilerime bir bir açıklayacağım.

Temelli ve Yenikent’in Sincan’a bağlanması hakkında da açıklamalarda bulunan Demirci, ben her iki nahiyenin de Sincan’a bağlanmasını bir yük olarak görmüyorum. Aksine buralarda ki hemşerilerime daha iyi hizmet götürülmesinin kolaylaşmış olarak düşünülmesi gerektiğine inanıyorum. Hem Sincan Belediyesi’nin hem de Büyükşehir Belediyesi’nin gücüyle ciddi hizmetler verilebilir. MHP olarak Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Mansur Yavaş ve ben, her iki yöremizde yapacağımız yatırımlarla oralarda kültür ve spor kompleksleri kurarak bu merkezlerimizi cazibe merkezleri haline getireceğiz.

Son olarak Sincanlılara mesaj gönderen Dr. Yüce Atilla Demirci “Sincan’ımızın sorunlarını çok iyi biliyorum. Bundan dolayı da önümüzde yapılacak seçimlerde şahsıma ve kadrolarımıza Sincanlı hemşerilerimizin oy vermelerini istiyorum. Sincanlı bütün vatandaşlarımızın desteklerini temenni ediyorum. Biz yüz yüze seçim kampanyası yürütmekteyiz. İşin özü de budur. Seçildiğimiz zaman da hemşerilerimizin katılımı ile belediye çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu vesile ile size, hemşerilerimize bu mesajlarımızı iletmenize aracı olduğunuz için teşekkür ederim. Belediyede koltukta en az oturan başkan olacağım” diyerek konuşmasını tamamladı.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin » 2 okuyucu yorumu.

  1. Cazibe merkezi ne demek acaba . Herkes ağzına bi cazie merkezi lafı dolamış !

  2. bance yeni istranbul başkanı kılıçdaroğlu olmalı emre saygılarımla

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.