1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. 10 Nisan burç yorumları
10 Nisan burç yorumları

10 Nisan burç yorumları

İşte 10 Nisan burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü bugün iş ve özel yaşamınızda yaşadığınız olayları olduğu gibi değerlendirerek öfkeli davranışlar içinde bulunmamanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık tahammülsüzlük size pahalıya mal olabilir. Geçmişte yaşanan olumsuzlukların zihninizi meşgul etmesine izin vermeden, Gerçekçi davranmalı ve sakinliğinizi korumalısınız. İşinizle ilgili konularda çalışma arkadaşlarınızla fikir alışverişleri yapmanız zorlandığınız konularda daha etkin bir tarzda kendinizi ifade etmenizi sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Koç’lar onların isteklerini yerine getirmekte zorlanabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Gökyüzü duygusal olarak yorgun düştüğünüz konularda güçlendiriyor sizleri, Huzursuz ruh halinizden sıyrılarak aktif bir şekilde gün içinde yapmanız gerekenlere odaklanıyor ve bu halinizle dikkat çekiyorsunuz. İşinizle ilgili konularda özellikle ortak iş yapan Boğa’lar beğenmediğiniz haksızlığa uğradığınız konularda haklarınızı arayarak yola tek başınıza devam etme kararı alabilirsiniz. Sizi ağırlaştıran üzen olaylara karşı yaklaşımınız öylesine pozitif ve cesurdur ki, Bu durum bazı insanlar için oldukça can sıkıcı olup paniklemelerine sebep olabilir. Yeni fikirlere açık olarak atacağınız her adım başarılı sonuçları beraberinde getirecektir. Yolunuzu belirleyin ve önünüze çıkan her engeli aşıp geçin

İKİZLER BURCU

Gökyüzü bugün işiniz gereği karşılaşacağınız insanlardan dolayı sabrınızın taşacağına işaret etmekte. Haklı olsanız bile öfkenizi kontrol altına alarak yasal yaptırımlara başvurarak hareket etmelisiniz. Bu bir ortaklığın bitişi verilen sözlerin yerine getirilmemesi ya da kasten bir işinizin engellenmesi durumu olabilir. Yapmanız gereken kanuni yollarla hakkınızı aramak olmalıdır. Özel yaşamınızda ise oldukça karmaşık bir ruh hali içindesiniz. Yaşadığınız duygu Aşk? Sevgi? Yoksa alışkanlıkmı? Bunların sorgulamasını yaptığınız günlerdesiniz. Kendinizle baş başa kalın ve alışkanlıklarınızın sizi esir etmesine izin vermeyin.

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü yaşamdan beklentilerinizi yükseltecek, Şartlarınızı daha iyi hale getirmek için sürpriz fırsatlarla karşılaşacaksınız. Olağan karşıladığınız bir çok konuyu garipseyecek bakış açınızı değiştirerek kararlar alacaksınız. İş hayatınızda iş birliklerinin faydasını göreceğiniz bu şanslı dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda aile bireylerinin güçlü desteği ile evlilik hayatınızda ki sorunların üstesinden geleceksiniz. Kardeşlerinizle ilgili mutluluk haberleri alabilir ve onlarla birlikte aktiviteler düzenleyebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda zamanı akıllıca değerlendirmeniz için uyarıyor sizleri. Randevularınıza zamanında yetişemeyebilir ve önemli bir fırsatı kaçırabilirsiniz. Unuttuğunuz bir ödeme zorluklar yaşamanıza sebep olabilir finansal konularda yapmanız gerekenleri kontrol ederseniz yaşanabilecek bir problemin önüne geçebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sizden yaşça büyük bir insandan gelecek duygusal bir açıklama ile şok olabilirsiniz. Beraberliği devam eden Aslan’lar eş ya da sevgilinizin maddi durumundan kaynaklanan tartışmalar yaşanabilir.

BAŞAK BURCU

Gökyüzü bugün ruhunuzda esecek huzursuzluk rüzgarlarına işaret etmekte. Karşıt burcunuz Balıkta ilerleyen Güneş kararlarınız da neyin doğru neyin yanlış olacağı yönünde bocalamanıza ve kendinizi baskı altında tutuluyor hissetmenize sebep olabilir. Bu durum iş ilişkinizde gerginlikleri yanlış anlaşılmaları ve zamansız tepkileri beraberinde getirebilir. Bugün önemli kararlar almamalı ve suskunluğunuzu muhafaza etmelisiniz. İşinizle ilgili beklediğiniz bir haber ya da finansal kaynaklı gelişmeler de yaşanacak gecikmeler zihninizi daha da fazla bulandırmamalı. Sabırlı davranmalı ve ilgi duyduğunuz bir konuya yönelerek rahatlamaya çalışmalısınız. Beraberliği olmayan Başak burçları ise duygusal hayatlarında aldanmalar yaşanabilir bir anlık duygusallığın sizi üzecek sonuçlar doğurabileceğinin bilinci ile hareket edin.

TERAZİ BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda kararsızlığa düşmeden isteklerinizi ifade etmeniz fikirlerinizi cesur bir dille ifade etmeniz ve başarılı sonuçlar almanız için sizleri destekliyor. Önemli anlaşmalar iş değişiklikleri için kısa bir süre daha beklemede kalmalı fakat görüş ve önerilerinizi kabul ettirmek için çaba sarfetmelisiniz. Bugün alım satımla ilgili konularda şanslı değilsiniz mümkünse ertelemeniz sizler için kayıpları engelleyecektir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize karşı daha anlayışlı ve ilgili olmalısınız.

AKREP BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda gördüğünüz tablo karşısında nasıl davranacağınızı belirlemekte zorlanabileceğinize işaret etmekte. Güvendiğiniz saygı duyduğunuz bir insanın şok edici bir tutumu yaptığı bir davranış duygularınızla aklınızı bir savaş alanına çevirebilir. Duygularınızla mantığınız arasında sıkışıp kaldığınızı düşünebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise beraberliği devam eden Akrepler eş ya da sevgilinizin yakınlarının size karşı gösterdikleri ilgisiz ve iğneleyici tavırları duygusal olarak zorlayacaktır sizleri. Duygusal olarak kendinizi kurban gibi hissetmek yerine gerçekleri kabul ederek hakkınızı savunmanız ve bu insanlara karşı kesin tavrınızı koymanız kendiniz için yapacağınız en doğru davranış olacaktır.

YAY BURCU

Gökyüzü bugün iç dünyanıza yönelerek yaşadıklarınızı ve içinde bulunduğunuz şartları değerlendirmeniz için destekliyor sizleri. Bitirmeniz gerektiği halde sürdürmek için mücadele ettiğiniz konularda sizin için önemini yitirdiğinin farkına vararak hareket edecek yaşamınızda bir dönemi kapatarak yeni bir dönemi açacaksınız. Bugün kendinize yaşamdan neler beklediğinizi sorun ve iç sesinizin size verdiği mesajlar doğrultusunda kararlar alın. İş hayatınızda ise çalışma ortamınızda ki yoğunluk sizleri faydasıyla yordu üstlerinizle konuşarak çözüm odaklı arayışlar içinde olmanız hem işinizi hafifletecek hem de konsantrasyonunuzu yükselteceksiniz.

OĞLAK BURCU

Gökyüzü bugün beklenmedik kanuni problemlerle karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Çok güvendiğiniz uğruna size gerçekten değer veren insanları kırdığınız kişilerden sizi ciddi anlamda sarsacak davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Kimin haklı kimin haksız olduğunu deneyimleyeceğiniz zamanlardasınız. İş hayatınızda karışıklıklar adapte olamamanıza bağlı problemlere karşı dikkatli olmalı eleştirileri yapıcı yönde değerlendirerek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınız da ise sürpriz gelişmelerin yaşanabileceği bir gündesiniz. Bu süprizler olumlu da olabilir olumsuz da.

KOVA BURCU

Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda detaylara verdiğiniz önem sayesinde çözümleyemediğiniz sorunları tamamen ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak. Duygusal konularda oldukça şanlısınız beraberliğinizin en huzurlu ve keyifli zamanlarının keyfini çıkarın. Yeni bir ilişkiye adım attıysanız doğru bir birliktelik olduğundan emin olabilirsiniz. Evli Kova’lar sevginiz ve birbirine olan dürüstlüğünüz ilişkinizi öylesine kuvvetli bir zırhla sarmış ki dışarıdan hiçbir müdahale sizin huzurunuzu kaçıramaz.

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün ailevi ilişkilerinizde yaşanacak olayların sizin beklediğiniz yönde olmayacağına işaret etmekte. Planlarınızı başarıyla uygulamayı beklediğiniz alanlarda yaşanacak hızlı gelişmeler karşısında ne yapacağınızı belirlemekte zorlanabilirsiniz. İş hayatınızda ise bugün yerine getirilmeyen sözlerle karşılaşabilirsiniz. Bugün finansal konularda dolandırıcılıklara karşı dikkatli olmalı ilk defa iş yaptığınız kişilere karşı temkinli davranmalısınız. Bugün ki gelişmeler adaptasyonunuzu olumsuz yönde etkiliyormuş gibi düşünmek yerine olayları tarafsız bir şekilde değerlendirerek tavırlarınızı buna göre belirlemelisiniz.

 

Bu haber toplam 33751 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.